تورهای لحظه آخری مشهد

نکاتی در مورد تورهای لحظه آخری (قسمت دوم)

نکاتی در مورد تورهای لحظه آخری

تنها عیبی که یک تور لحظه آخری دارند، دقیقه نودی بودن آنهاست به همین خاطر شما باید هر لحظه ای آماده سفر باشید و زمانی برای تدارک مقدمات ندارید. احتمال دارد پرواز یک روز دیگر باشد و یا اینکه در عرض چند ساعت آینده انجام شود شما باید آمادگی پرواز را داشته باشید و وسایل و چمدان خود را برای سفر بسته باشید. همچنین چون زمان استرداد بلیط نیز سپری شده است اگر شما از سفر و خرید بلیط منصرف شوید نمی توانید آن را برگشت بزنید و مبلغ هزینه شده خودتان را پس بگیرید چون زمان استرداد تمام شده بنابر قانون به شما هیچ مبلغی برگردانده نمی شود.

تورهای لحظه آخری مشهد

عیب دیگر اینکه چون چینش صندلی ها از قبل تعیین شده است اگر شما به صورت دسته جمعی و فامیلی بخواهید سفر کنید امکان در کنار هم بودنتان در هواپیما از شما سلب می شود و شما در این مورد حق انتخابی ندارید.اما شما باید در این بین به نکته ای هم توجه کنید و آن اینکه همه موارد اطلاع رسانی اینگونه تورها با اس ام اس و به صورت اینترنتی می باشد، در این وسط افراد سودجویی هم پیدا می شوند که با سایت های جعلی و اس ام اس های دروغین می خواهند جیب خودشان را پر کنند باید مواظب این افراد و این اس ام اس های جعلی و فریبنده هم باشید و بدون تحقیق و اطمینان یافتن دست به خرید نزنید.

برای اینکه در دام افراد سودجو نیفتید هیچ عجله ای برای خرید نکنید اگر کوچکترین غفلتی کنید همان تخفیفی که قرار است بگیرید را هم از دست خواهید داد. با کمال آرامش و طمانینه شروع به تحقیق کنید و درباره فروشنده تور لحظه آخری اطلاعات جمع کنید و با افرادی که قبلا از این تورها مسافرت کرده اند مشاوره بگیرید و کلا تا مطمئن نشدید دست به خرید نزنید.مبلغ بلیط را به صورت مستقیم واریز نمایید. یادتان باشد در تور لحظه آخری واسطه ای وجود ندارد، قیمت از سمت شرکت مسافرتی معین می گردد و شخص یا فردی این قیمت ها را تعیین نمی کند بنابراین قیمت را از شرکت چک کنید چون افرادی بوده اند که بلیط یک میلیونی را با تخفیف ۳۰ درصدی از شخصی غریبه تهیه کرده اند در صورتی که مقدار تخفیف شرکت ۶۰ درصد بوده است.از مهمترین تورهای لحظه آخری می توان به تور مشهد،تور استانبول و .. اشاره کرد.

حتما پرواز را بررسی نمایید. زمان دقیق حرکت هواپیما و مقصدش و صندلی ها و چگونگی خدمات هواپیما را تحقیق کنید تا کیفیت پروازتان را تضمین کنید.