تصويري از داخل حرم امام رضا (ع)

دانستنی های رزرو توررهای مشهد

اسم تور وقتی می آید مسافرت و گشت و گذار گروهی به ذهن خطور می کند. شرکت های مسافرتی بسیاری اقدام به برگزاری تورهای مسافرتی داخلی و خارجی می کنند. این تور های مسافرتی داخلی و خارجی در ایامی گوناگونی اجرا می شود و مسافران را به شهرهای مقصد دلخواه آنها می برد و مسافران می توانند به دلخواه خود روزهای تور مثلا تور مشهد خودشان را از قبل رزرو کنند و برای مسافرت به شهر مشهد و زیارت آقا امام رضا آماده باشند.

تعداد روزهای اقامت برای تور مشهد به دلخواه مسافرین از یک شب به بالا قابل انتخاب است اما زمان عادی تورهای مشهد به صورت دو شب و سه روز و یا سه شب و چهار روز از سوی مسافران تور زیارتی مشهد رزرو می شود.

هزینه تور مشهد

هزینه تور مشهد به موارد کلی و جزئی زیادی بستگی دارد. نوع و کیفیت ارائه خدمات تور نیز مشخص کننده هزینه تور مشهد است.
• تعداد روز های رزرو شده تور مشهد
• نوع تور (زیارتی، تفریحی و …)
• نوع هتلی که مسافران تور در آن مستقر می شوند. انواع هتل های ۳، ۴ و ۵ ستاره نرخ های مختلفی دارند.
• نوع بلیت (چارتر یا عادی)
• تعداد نفرات، اتاق ها و تعداد تخت های رزرو شده
• عرضه خدمات وعده های غذایی نهار، شام، صبحانه
• نوع وسیله نقلیه تور که به صورت زمینی و هوایی است. تور های زمینی توسط اتوبوس و قطار و تور های هوایی با هواپیما انجام می شوند. حال تور هایی که توسط قطار رزرو می شوند، با توجه به نوع قطار (درجه ۱، ۲، ۳) و همچنین تعداد تخت های واگن های قطار نرخ های مختلفی دارند.

بلیط چارتر مشهد چیست؟

چارتر به معنای اجاره دربستی است. بلیط چارتر مشهد که در آژانس های مسافرتی ارائه می شوند، در فصول و زمان های گوناگونی قابل رزرو هستند و نرخ بلیط چارتر برای تور مشهد با توجه به زمان و فصل فروش این بلیط ها فرق دارد.

شرکت مسافرتی و رزرواسیون هتل ها و هتل آپارتمان های مشهد، به عنوان یکی از با سابقه ترین چارتر کننده ها با در دارا بودن چندین هتل و همینطور عقد قرار داد با بسیاری هتل ها و هتل آپارتمان در مشهد و همینطور همکاری با بسیاری از شرکت های مسافرتی در همه جای ایران، اجرا کننده تورهای هوایی، زمینی، ترکیبی، تورهای لوکس، تورهای لحظه آخری و ارزان از نقاط مختلف کشور به مقصد مشهد مقدس است.
۱ بلیط چارتر مشهد در ایام سال نو
۲ بلیط چارتر مشهد در فصل های کم سفر
۳ بلیط چارتر مشهد سالانه
انواع تور مشهد
تور مشهد انواع گوناگونی دارد و در چند حالت کلی اجرا می گردد.
۱ تور معمولی مشهد
۲ تور ارزان مشهد
۳ تور لحظه آخری مشهد
۴ تور های فصلی