باغ پرندگان کیش شامل چه جانورانی میشود؟ – سلوی سیر

معرفی باغ پرندگان کیش

باغ پرندگان کیش یکی از زیبا ترین جاذبه های گردشگری کیش است. مراحل راه اندازی باغ پرندگان به وسعت ۳ هکتار از سال۱۳۸۰ آغاز شد و هم اکنون روزانه ۵۰۰ گردشگر از این باغ دیدن می کنند. باغ در دو قسمت جداگانه ، فضایی مناسب را برای نگهداری پرندگان فراهم کرده است. بازدیدکنندگان در اولین بخش با عبور از مسیرهای سبز و زیبا و توقف در کنار قفس ها، پرندگان مختلف را می بینند و با مطالعه مطالب درج شده بر روی هر قفس، اطلاعات جامع و مفیدی درباره زیستگاه، نوع تغذیه و ویژگی هر پرنده به دست می آورند.دومین بخش محوطه ای است زیبا به مساحت حدود ۲ هکتار که فضای مناسبی را برای پرواز آزادانه پرندگان فراهم کرده است.

تصویری از باغ پرندگان کیشدر این باغ بیش از ۵۵ گونه از پرندگان قاره های آسیا ، آفریقا و امریکا نگهداری می شوند. در برکه وسط باغ/ فلامینگوها، پلیکان های پاخاکستری و سفید درنای تاج دار، ایبیس، قوها و انواع لک لک های مارابو و سدلبیلد در محیطی کاملا طبیعی، مناظر کم نظیر و زیبایی را در برابر دید گردشگران تور کیش قرار می دهد.

از دیگر گونه هایی که در باغ پرندگان کیش مشاهده می شود، می توان طاووس ها، انواع طوطی های سبز، کاسکو، کاکاتوآلبا، ماکائو، طاووسک ها، قرقاول چینی، پنگوئن های پاسیاه، توکان و مرغ شاخ دار را نام برد.علاوه بر پرندگان مختلف، تمساح گاندو یا پوزه کوتاه، آهو و میمون نیز در این باغ نگهداری می شود.

باغ پرندگان در مجموعه تفریحی پارک دلفین کیش واقع شده است ولی شما می توانید فقط پکیج باغ پرندگان را تهیه کنید و به دیدن این باغ بروید. البته توصیه می شود پکیج کامل را تهیه کنید و از دیدن نمایش ها و امکانات این پارک بهره ببرید.یادتان باشد که بردن دوربین های حرفه ای به داخل این پارک ممنوع است، پس دوربین هایتان را همراه نبرید تا دم در ورودی برای تحویل آن به امانتداری منتظر نشوید. برای رفتن به پارک دلفین باید حتما با تاکسی به محل بروید.

آدرس باغ پرندگان کیش

  • آدرس: جزیره کیش، پارک دلفین
  • تلفن:۴۴۴۵۲۳۷ ۰۷۶۴
  • فاکس:۴۴۴۵۲۳۰ ۰۷۶۴
  • ساعات کار: همه روزه از ۱۸ الی ۲۰